ДОНЕЦЬКА загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Балаклійської районної ради Харківської області

PISA-2018

Наказ № 05-ОД_Про_організацію та проведення_міжнародного дослідження_PISA-2018.doc

Наказ ДНіО № 142_Про_організацію та проведення_PISA-2018.doc

Приклади з математикиi.doc

Приклади з читання.doc

Приклади. Природничі дисципліни.doc

Відповідно до листа відділу освіти від 16.01.2017 № 01-18/95 Балаклійської районної державної адміністрації «Про інформаційні матеріали для підготовки учнів до міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018» питаннями підготовки учнів до міжнародного дослідження якості освіти займаються вчителі української мови і літератури, математики, фізики, хімії, біології, географії. Очолює цю роботу Вишненко Л.І., заступник директора з навчально-виховної роботи.

PISA буклет.pdf

Інтегрована модель PISA-2018.pdf

Рамковий документ з грамотності читання.pdf

Рамковий документ до опитувальника.pdf