ДОНЕЦЬКА загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Балаклійської районної ради Харківської області

Шановні друзі!

Раді вітати Вас на сайті

ДОНЕЦЬКОЇ загальноосвітньої школи № 1!
Сподіваємося, що кожен відвідувач нашого сайту знайде для себе відповіді на всі запитання.

Відвідайте його, і Ви дізнаєтесь багато цікавого про нашу школу і, можливо, Ви вирішите, що наша школа саме для Вас.

Розум в голові,

Чесність в серці,

Здоров'я в тілі!

Харківська обл.,  Балаклійський р-н.,  смт Донець, вул. Центральна, 29

тел. 91-7-69, 91-3-86, 91-6-63

11 груд. 2018
«Що? Де? Коли?»
Розпочато Зимову серію ігор «Що? Де? Коли?»
6 груд. 2018
Український сувенір
Найкращі роботи учнів Донецької Першої було направлено на Всеукраїнський конкурс "Український сувенір"
5 груд. 2018
Районний етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «КРАЙ, В ЯКОМУ Я ЖИВУ»
На конкурсі нашу школу представляв учень 8-Б класу Юрій Жеребний з тематичною екскурсією «Шебелинське газоконденсатне родовище»
5 груд. 2018
ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА
Учні Донецької Першої зустрілися з представниками волонтерських організацій нашого селища
27 лист. 2018
Пробне ЗНО з української мови і літератури
27 листопада для учнів 11 класу було проведено контрольне тестування з української мови та літератури за зразками сертифікаційних робіт ЗНО.
24 лист. 2018
Всеукраїнська акція "Запали свічку"
Сьогодні вчителі, учні та їх батьки приєдналися до Всеукраїнської акції "Запали свічку".

Класна оцінка