ДОНЕЦЬКА загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Балаклійської районної ради Харківської області

Шевченківські дні

15 бер. 2018
14 березня в школі відбулась літературно-музична композиція "Ярмарок народних звичаїв".

У Донецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 тривають Шевченківські дні, які співпали з проведенням тижня української мови і літератури в школі. Методичним об'єднанням учителів української мови і літератури (Сєрбіною С.П., Глушковою Я.Л., Коваленко О.В., Товарницькою Л.І.) за мотивами творів Т.Г.Шевченка підготовлено і проведено літературно-музичну композицію "Ярмарок народних звичаїв". У захід було залучено учнів 7-11 класів, які залюбки співали, танцювали і водночас розповідали про давні традиції і звичаї українців. Особливу увагу учні приділили українському національному одягу, облаштуванню селянської хати, українським стравам, відзначенню в Україні різних свят. Від учителів та учнів велика подяка батькам, які допомогли проведенню заходу у вигляді смачних вареників, млинців, пиріжків, бо всі знають: яке в Україні свято без смачного застілля!